Jest takie miejsce w Tarnowie gdzie króluje wykwintna kuchnia, wyborne trunki są jej orężem a wspaniała atmosfera wiernym sprzymierzeńcem. Od lat przyciąga ono smakoszy i gości szukających w Tarnowie renesansowego piękna, galicyjskich klimatów i kulinarnych wrażeń.

Bogata karta i profesjonalna obsługa zadowolą posiadaczy najwybredniejszych podniebień i stałych bywalców wykwintnych lokali. Z dumą i radością witamy Państwa w Restauracji Pasaż Tertila. Miejscu w którym zapomnicie o codziennych troskach, znajdziecie przyjazną atmosferę a klimatyzowane wnętrze i spokojna muzyka podkreślą nastrój dogodny do prowadzenia rodzinnych spotkań, towarzyskich rozmów czy biznesowych negocjacji.

Zalety Restauracji Pasaż Tertila docenili Czytelnicy Gazety Krakowskiej i Kapituła Konkursu Wielkie Odkrywanie Małopolski, przyznając w 2005 roku główną nagrodę w kategorii najlepszego w Małopolsce lokalu gastronomicznego. Państwa wizyta przyniesie nam mnóstwo satysfakcji. Zrobimy wszystko aby chwile spędzone w Pasażu Tertila dostarczyły Państwu niezapomnianych wrażeń.

Do zobaczenia!